Logotyp na kompletach piwnych jako sposób na dyskretną reklamę lokalu

logo

Komplety piwne to obowiązkowe wyposażenie każdego ogródka piwnego oraz baru. Najczęściej wykonane są z drewna i metalu. Ich gładka powierzchnia może zostać przyozdobiona logotypem lokalu. Jest to bardzo dobry sposób na dyskretne przemycenie reklamy baru. Nie warto rezygnować z tej możliwości podczas wykonywania mebli.

Jak logotyp na zestawach piwnych reklamuje lokal?

Ogródki piwne zlokalizowane są obok wejścia do lokalu, często w pobliżu uczęszczanego chodnika. Z tego powodu warto urządzić to miejsce tak, by zwracało na siebie uwagę i zachęcało potencjalnych gości do zatrzymania się i skorzystania z oferty.Nawet jeśli ktoś jedynie przechodzi obok ogródka piwnego i nie zatrzyma się w nim, może zapamiętać nazwę lokalu i podzielić się nią w przyszłości ze swoimi znajomymi. Jednak aby mógł to zrobić, nazwa baru czy restauracji musi być łatwa do zauważenia. Z tego powodu warto umieszczać logotyp na różnego rodzaju sprzętach, które znajdują się w ogródku piwnym, szczególnie na parasolkach i zestawach piwnych.Jeśli zamiast stosować przypadkowe elementy wystroju oznaczone markami piw, wybierze się takie z własnym logotypem, bar będzie sprawiał wrażenie bardziej prestiżowego, co również przyczyni się do zatrzymywania się w nim większej ilości gości. 

Dlaczego warto oznaczać meble piwne logotypem?

Urządzając ogródek piwny, warto dobrze zaprojektować jego wygląd. Jeśli będzie spójny, z przemyślanym każdym detalem, klienci chętnie będą spędzać w nim czas. Detalem, który pomoże uzyskać odpowiedni efekt, jest oznaczenie mebli piwnych logotypem lokalu. Ułatwi to również gościom lokalu zapamiętanie jego nazwy, szczególnie jeśli nie jest krótka i łatwa do przyswojenia. Oznaczenie mebli piwnych logotypem pozwoli zapamiętać zarówno nazwę, jak i ze znak graficzny.

Wróć do bloga