Komplety piwne bez oparcia

Przedstawiamy Państwu ofertę kompletów piwnych bez oparcia, które są uniwersalne i niezwykle funkcjonalne. Komplety biesiadne produkujemy z krajowego drewna sosnowego z wykorzystaniem najwyższej jakości maszyn i urządzeń, dzięki czemu mamy pewność, że za każdym razem uzyskamy idealny mebel, spełniający wysokie standardy, jakie przyjęliśmy w naszym zakładzie produkcyjnym. W naszym asortymencie posiadamy komplety piwne Bawaria:

  • Bawaria Standard
  • Bawaria Browar I
  • Bawaria Lux I

Komplet biesiadny składa się standardowo z trzech elementów: ze stołu i dwóch ław, choć istnieje możliwość zakupu jego pojedynczych elementów. Nasze ławki festynowe oraz stoły barowe charakteryzują się estetycznym wykonaniem, a także wysoką funkcjonalnością i dużą trwałością. Dzięki gładkiej powierzchni można je łatwo utrzymać w czystości, mogą stanowić wyposażenie pomieszczeń, jak i ogrodów.

 

Uniwersalne komplety biesiadne

Komplety piwne w wersji bez oparcia cechuje wyjątkowa uniwersalność. Meble z kompletów przeznaczonych do biesiadowania są bowiem wystarczająco stabilne i wytrzymałe (grubość blatu stołu oraz ławki wynosi aż 3 cm), ale jednocześnie lekkie i łatwe w przemieszczaniu. W małych przestrzeniach dodatkowym atutem jest brak oparcia przy ławkach, co jeszcze zwiększa ilość wolnego miejsca – gdy nie stanowi to problemu, polecamy nasze wygodne komplety piwne z oparciem. Składany metalowy stelaż umożliwia szybkie i bezproblemowe złożenie mebla, kiedy zajdzie taka konieczność.Jeśli jesteś na rynku superclone Replica Rolex , Super Clone Rolex to miejsce, do którego warto się udać! Największa kolekcja podróbek zegarków Rolex w Internecie!

Nasze komplety piwne Bawaria oraz ławki festynowe są niezastąpione przy wielu okazjach, sprawdzą się:

  • na imprezach plenerowych;
  • na festynach miejskich, piknikach;
  • podczas uroczystości i biesiad rodzinnych;
  • w ogródkach piwnych;
  • w pubach, barach i restauracjach i każdej innej działalności usługowej prowadzonej wewnątrz i na zewnątrz budynków;
  • w hotelowym patio;
  • podczas wypoczynku w domu, ogrodzie czy na działce.

 

Zestaw stół z ławkami do ogrodu

Nasz zestaw w postaci stołu z ławkami świetnie sprawdzi się również w przydomowym ogrodzie. Z pewnością posłuży Ci podczas niejednej imprezy rodzinnej na świeżym powietrzu czy grillu z przyjaciółmi. Oferujemy komplety biesiadne w różnych wymiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do wielkości wolnej przestrzeni, którą dysponujesz. Ponadto komplet biesiadny stół i 2 ławy oferujemy w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, więc z łatwością dobierzesz odcień komponujący się z aranżacją ogrodu lub barwą elewacji. Dodatkowym atutem jest szeroki wybór stylistyki naszych zestawów. W asortymencie znajdziesz zarówno proste komplety bez zbędnych ozdobników, jak i te z ciekawymi okuciami, które przykuwają uwagę.

Podczas produkcji naszych kompletów biesiadnych przykładamy dużą wagę do nawet najdrobniejszych szczegółów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że meble będą wykonane solidnie i posłużą Ci przez długie lata nawet przy intensywnym użytkowaniu.