Komplety piwne z oparciem

Komplety piwne z oparciem należą do klasycznego wyposażenia pubów, barów i restauracji, które w okresie letnim goszczą swoich klientów w ogródkach. Jednak zalety mebli o tak klasycznej formie docenią nie tylko piwosze. Ogrodowy zestaw piwny przyda się przy organizacji imprez masowych oraz rodzinnych. Zestaw mebli obejmujący stół z ławkami przyda się w każdym domu. Nasze wyjątkowe projekty drewnianych mebli, wzbogacone o przykuwające wzrok dekoracje, będą ozdobą tarasu i ogrodu. W naszym asortymencie posiadamy cztery zestawy kompletów piwnych z oparciem:

  • zestaw piwny Bawaria Browar II
  • zestaw piwny Bawaria Lux II
  • zestaw piwny Bawaria de Lux I
  • zestaw piwny Bawaria de Lux II

Oferujemy Państwu modele mebli w kolorach jasnych oraz ciemnych, o różnym stopniu widoczności struktury drewna. Dostępne są także różne wersje układu nóżek oraz stalowych elementów dekoracyjnych umieszczonych po bokach mebli, co pozwala je dopasować do indywidualnych preferencji. Możliwy jest także wybór kompletów piwnych z ławkami bez oparcia.

 

Solidne i piękne zestawy piwne

Siedziska i oparcia naszych zestawów piwnych wykonane są z litego drewna sosnowego, co nadaje im klasyczny i naturalny charakter oraz sprawia, że idealnie pasują do każdej ogrodowej aranżacji. Dzięki wysokiej jakości stelaża i okucia meble są wytrzymałe i mogą być intensywnie eksploatowane w miejscach użyteczności publicznej. Z kolei poddanie komponentów obróbce CNC gwarantuje, że każdy mebel jest wykonany z najwyższą precyzją i dbałością o detale.

 

Ogrodowy zestaw piwny na miarę Twoich potrzeb

Ogromną zaletą naszych ogrodowych zestawów piwnych jest szeroki wachlarz wariantów, spośród których możesz wybierać. Dokładamy również wszelkich starań do tego, by nasze komplety zapewniały użytkownikom komfortowy wypoczynek, czy to w przydomowym ogrodzie, czy na terenie letniego ogródka restauracyjnego. Ze względu na to, że meble będą ustawione na powietrzu, przez co będą narażone na stały kontakt z działaniem na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, zadbaliśmy o to, by odpowiednio je zabezpieczyć. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ich wygląd nie zmieni się nawet po wielu latach użytkowania, kontakcie z intensywnym deszczem czy nadmiernymi promieniami słonecznymi.

Staramy się dokładać wszelkich starań do tego, by nasze zestawy piwne spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i wybraniu kompletu, który najlepiej sprawdzi się w Twoim wypadku.