Blog

Cover Image

Jakie meble przydadzą się do organizacji targów śniadaniowych?

Bez względu na rodzaj targów, na organizatorze spoczywa obowiązek zapewnienia dużej ilości mebli. Co do zasady jest to wydarzenie przyciągające bardzo duże ilości zainteresowanych, a za tym idzie potrzeba zapewnienia im miejsca do komfortowego korzystania z oferowanych atrakcji. Należy więc pamiętać o wystarczającej ilości miejsca, by wystawcy mogli zaprezentować oferowane przez siebie produkty, jak również o przestrzeni, w której odwiedzający będą mogli ich skosztować.

Więcej

Cover Image

Jak dbać o meble w ogródku piwnym?

Gdy tylko na niebie pojawiają się pierwsze promienie wiosennego słońca, a temperatura zaczyna wzrastać, niemal wszyscy restauratorzy decydują się na rozpoczęcie sezonu ogródkowego. To świetna metoda na zwiększenie sprzedaży poprzez stworzenie dodatkowych miejsc. Nie podlega wątpliwości, że zadbany ogródek piwny to także zabieg o charakterze marketingowym, bowiem jego piękny wygląd wręcz sam zaprasza do odwiedzenia lokalu.

Więcej

Cover Image

Jaka jest optymalna wysokość stołu barowego?

Coraz częściej w naszych kuchniach pojawiają się nietypowe rozwiązania. Kiedyś takie pomysły praktycznie nie pojawiały się w naszych domach. I tak jest ze stołami barowymi. Zaczynają one pojawiać się w polskich kuchniach i to wcale nie tak rzadko. Są wyższe od normalnych stołów i aby, przy nich usiąść potrzebujemy hokerów. Specjalnych wysokich stołków. Stół barowy i hokery powinny być dobrane tak, aby tworzyć spójną całość z wnętrzem domu.

Więcej

Cover Image

Z jakich materiałów wykonuje się meble do ogródków piwnych?

Meble do ogródków piwnych powinny być trwałe, odporne na zniszczenie oraz łatwe w czyszczeniu. Dlatego najlepszym materiałem, który sprawdza się najlepiej w użytkowaniu tego typu mebli jest lite drewno. Odpowiednio zabezpieczone jest nie tylko solidne, ale również estetyczne.

Więcej

Cover Image

Wybór mebli do ogrodu. Na co zwrócić uwagę?

Warto zaaranżować w ogrodzie miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to świetna recepta na relaks oraz sposób na spędzenie chwil na wspólnej zabawie. Aby grille, kawy czy weekendowe imprezy były w pełni udane, warto zatroszczyć się o wybór odpowiednich mebli do ogrodu. Dzięki nim będzie można usiąść przy wspólnym stole i w komfortowy sposób coś przekąsić czy wypić. Jak wybrać dobre meble do ogrodu?

Więcej

Cover Image

Wytrzymałość jako ważna cecha mebli biesiadnych

Zabawa na świeżym powietrzu, wesołe rozmowy i ucztowanie to recepta na udany czas spędzony w gronie najbliższych. Organizując tego typu spotkanie dobrze zatroszczyć się o komfort gości, więc do ogrodu wstawić meble biesiadne ze stołem, na którym można postawić przekąski oraz ławki, żeby odwiedzający mieli gdzie usiąść.

Więcej