Blog

Cover Image

Z jakich materiałów wykonuje się meble do ogródków piwnych?

Meble do ogródków piwnych powinny być trwałe, odporne na zniszczenie oraz łatwe w czyszczeniu. Dlatego najlepszym materiałem, który sprawdza się najlepiej w użytkowaniu tego typu mebli jest lite drewno. Odpowiednio zabezpieczone jest nie tylko solidne, ale również estetyczne.

Więcej

Cover Image

Wybór mebli do ogrodu. Na co zwrócić uwagę?

Warto zaaranżować w ogrodzie miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to świetna recepta na relaks oraz sposób na spędzenie chwil na wspólnej zabawie. Aby grille, kawy czy weekendowe imprezy były w pełni udane, warto zatroszczyć się o wybór odpowiednich mebli do ogrodu. Dzięki nim będzie można usiąść przy wspólnym stole i w komfortowy sposób coś przekąsić czy wypić. Jak wybrać dobre meble do ogrodu?

Więcej

Cover Image

Wytrzymałość jako ważna cecha mebli biesiadnych

Zabawa na świeżym powietrzu, wesołe rozmowy i ucztowanie to recepta na udany czas spędzony w gronie najbliższych. Organizując tego typu spotkanie dobrze zatroszczyć się o komfort gości, więc do ogrodu wstawić meble biesiadne ze stołem, na którym można postawić przekąski oraz ławki, żeby odwiedzający mieli gdzie usiąść.

Więcej

Cover Image

Jakie standardy powinien spełniać dobry stół barowy?

Konsekwencją łączenia kuchni z salonem jest powstanie wspólnej przestrzeni, przeznaczonej do spożywania posiłków. W efekcie w mieszkaniach i domach pojawiają się niespotykane dotychczas rozwiązania. Współczesny stół nie zawsze jest wielkim, dębowym gigantem, otoczonym tuzinem krzeseł – wręcz przeciwnie. Tradycyjny stół coraz częściej ustępuje funkcjonalnym interpretacjom, wśród których prym wiodą stoły barowe. Jak dobrać odpowiedni stół barowy do powierzchni mieszkalnej?

Więcej

Cover Image

Urządzamy przestrzeń wokół grilla. Czego nie może zabraknąć?

Grillowanie to dla Polaków jeden z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu wiosną i latem. Aby jednak biesiadowanie było jeszcze przyjemniejsze, warto w odpowiedni sposób urządzić przestrzeń wokół grilla. Jakich elementów bezwzględnie nie może w niej zabraknąć?

Więcej

Cover Image

Ławy jako idealne siedziska na festyny i inne imprezy masowe

Imprezy plenerowe to ten rodzaj imprez, które my Polacy wręcz kochamy. Wynika to poniekąd z naszej słowiańskiej duszy i zamiłowania do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. I nie jest to tylko znak rozpoznawczy małych miasteczek i wiosek.

Więcej